Případy policajta, který se po dvaceti letech v komatu opět vrátil do služby. Německý krimi seriál.Policista Michael Brisgau ( Henning Baum ) se vrací do služby. Kvůli přestřelce, kde byl zraněn, zůstal 20 let v komatu. Za tu dobu se mnoho věcí změnilo a Brisgau se musí seznámit s pokrokem, jenž nastal za ta léta nejen v kriminalistice, ale také v každodenním životě. Jako pomocná síla je mu přidělen kolega Andrea Kringge ( Maximilian Grill ), jehož náplní je dodržování služebních předpisů.
Bez internetu, GPS a genetických zkoušek se v dnešní kriminalistice neobejdete. Starý ‚ mačo‘ Brisgau se vše musí postupně naučit a díky neznalostem pokrokové doby se dostává do trapných situací.
I v jeho osobním životě nastaly radikální změny. Jeho manželka ho v mezidobí opustila kvůli patologovi Rolandu Meisnerovi. Jeho malá dcerka Isabele mezitím dospěla a musí si k ní znovu najít cestu.
Nebýt podpory a trefných rad od číšnice Uschi Nowatzki ( Tatjana Clasing ) v jeho oblíbené hospůdce, vše by bylo mnohem složitější?.. Hrajú : H. Baum, H. von Lüttichau, R. Lohr, M. Grill a další.

Detail tv pořadu: Poslední polda III

Podobné pořady