Archiv tv filmů, seriálů a pořadů

Tv stanice: ČT 1

V tom kraji bizoním

Kovbojské písničky v podání brněnských herců a zpěváků (1963). Účinkují: J. Dufek, J. Tomek, J. Štědroň a další.Réžia : J. Fuksa.

Radostné události

Televizní inscenace V. Drhy (1983).Hrajú : N. Gollová, M. Donutil, E. Matalová, F. Řehák a další. Réžia : V. Drha.

Takhle jsme to nemysleli

S Jiřím Lábusem, Oldřichem Kaiserem a Jiřím Kornem – to nejlepší z pořadů Možná přijde i kouzelník (1993). Dále účinkují: I. Mládek, P. Janů, P. Janda, J. Laufer, P. Bobek, K. Černoch, J. Hanušová, P. Haničinec, J. Wimmer, K. Zich a další. Připravili R. Vodrážka a F. Polák.

Píseň o plané růži

Hudební balada inspirovaná lidovou pověstí o Jízdě králů (1983).Hrajú : J. Bartoška, V. Freimanová, K. Heřmánek a další. Réžia : B. Moravec.

Černá hodinka – Frančeska z Pernštejna

Z cyklu Moravských pověstí (1984).

Parádní číslo

Jiří Lábus v situační komedii o manželských vztazích (1977). Dále hrají: S. Nitrová, J. Vlasák, J. Bohdalová, R. Meruňková, J. Karlík, M. Myslíková, S. Bartošová, A. Pokorný, V. Kotva a další. Scénář M. Čepelka a J. Šebánek. Kamera S. Rašilov.Jiří Lábus jako aranžér Sládeček je hlavní hrdina komedie, ve které se snaží pomoc mladé nešťastné manželce. Její manžel si…

13. komnata Martiny Růžičkové

Známá žokejka a trenérka dostihových koní se musela vyrovnat s předčasnou smrtí tatínka, přítele i se zradou manžela. Připravili: V. Žmolík, P. Hlavatý a D. Bonaventura.

Na cestě po údolí řeky Douro

S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem na svahy s proslulým portským za zpívajícími vinaři, šlapacím komandem a pravěkými malíři.

Bronzová koruna

Romantická pohádka o síle moci a lásky.Na královském lovu se za podivných okolností zraní malý princ Rudolf. Jeho otec – král se zřítí z vysoké skály a zahyne. Mladičká princezna Klára tak zůstává sama na výchovu bratra i na vládu v zemi. Je tu ale…

Jaké vlasy má Zlatovláska

je záhada na jednu pohádku.Hrajú : K. Brožová, M. Dlouhý, V. Postránecký, L. Geprtová, H. Maciuchová, L. Rybová a další. Réžia : A. Rezek.