Archiv tv filmů, seriálů a pořadů

Tv stanice: Prima Zoom

Zvěrolékař v jednom kole (5)

Charismatický doktor Scott Miller je svým zvířecím pacientům zcela oddaný. Podívejte se, jak to chodí u něj v ordinaci… Australský dokumentární seriál (2015)

Zavolejte Cesara Millana: Asijská mise (1)

(Cesar to the Rescue: Asia) Dítě, nebo pes? Cesar Millan provozuje Psychologické centrum pro psy a je poslední nadějí pro jejich nešťastné majitele. Každý problém je pro něj vítanou výzvou. Tentokrát se za neposlušnými psy vypravil do Singapuru a do Hong Kongu… Americký…

Pohledy z kosmu IV (6)

Program Landsat Metody poznávání sluneční soustavy jsou čím dál tím dokonalejší. K pozorování jsme schopni použít HD techniku, stejně jako lepší znalosti světelných a jiných jevů v kosmu… Kanadský dokumentární seriál (2013)

Pohledy z kosmu IV (5)

Fermiho paradox Metody poznávání sluneční soustavy jsou čím dál tím dokonalejší. K pozorování jsme schopni použít HD techniku, stejně jako lepší znalosti světelných a jiných jevů v kosmu… Kanadský dokumentární seriál (2013)

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem IV (6)

Je skutečnost skutečná? Vydejte se spolu s populárním hercem na cestu za největšími záhadami vesmíru. Prostřednictvím nejnovějších poznatků NASA, soukromých laboratoří, akademiků i vesmírných sond poodhalíme záhady kolem fungování vesmíru, existence paralelních světů, věčného života i mnoho dalšího. Hranice poznání se otvírají… Americký…

Británie a Irsko z výšky (2)

Podívejte se z ptačí perspektivy nejen na historická místa, ale i na moderní, uspěchaná města Británie a Irska… Britský dokumentární seriál (2011)

Británie a Irsko z výšky (1)

(Britain and Ireland from the Sky) Podívejte se z ptačí perspektivy nejen na historická místa, ale i na moderní, uspěchaná města Británie a Irska… Britský dokumentární seriál (2011)

Vlakem napříč Afrikou (1)

(Slow Train Through Africa with Griff Rhys Jones) Severní Afrika Griff Rhys Jones se chystá projet vlakem celý africký kontinent. Vydejte se spolu s ním na dalekou výpravu od severu k jihu… Britský dokumentární seriál (2015)

Sport očima vědy II (3)

Jak velkou silou je schopen hokejový útočník narazit svého soupeře na mantinel? Jak silný je náraz dvou rivalů při utkání sumo? Jsou chrániče, které používají hráči amerického fotbalu, účinné? Na tyto a další nové otázky z oblasti sportu hledá odpověď speciální tým fyziků……

Věda versus Bůh (3)

Mysl a vědomí Věda, nebo víra? Vědci a zástupci církve diskutují nad vznikem vesmíru, života a nad otázkami týkajícími se neobjasněných stránek mysli a vědomí. Mnoho zásadních tvrzení stále není úplně objasněno… Britský dokumentární seriál (2013)