Příběhy lidí z velkých měst (Premiéra)
Aliya (34) pochází z Kazachstánu, Guillaume je Francouz. V době, kdy se náhodou potkali na letišti v Kyjevě, žili už oba v Praze. Byla to láska na první pohled. Následoval společný život, narození dcery. Avšak jen pár dní poté přišla rána z čistého nebe. U Aliyi byl objeven obrovský zhoubný nádor a skoro nikdo jí nedával šanci na přežití. Jenže Aliya nemůže zemřít, má přece malou dcerku. Více než dva roky statečně bojuje a ačkoli se po léčbě musela úplně od začátku naučit chodit, teď aktivně navštěvuje taneční studio. Co však přinese budoucnost?
Jana si po relativně dlouhém vztahu vzala za manžela polovičního Sudánce Khalifa (34), s nímž má dvě dcery. Z laskavého, chápajícího manžela se však časem stal člověk dopouštějící se psychického i fyzického týrání. Jana musela k rozvodu dlouho sbírat síly, ale ani po něm se jí život moc nezklidnil. Dodnes čelí nejrůznějším udáním a soudním sporům. Kromě toho, že má dcery ve své péči, ji hodně motivuje práce v nadaci, kterou sama založila. Organizace Isida Amenti totiž pomáhá podobně postiženým ženám.
Ivan Bartoš (34) žil velmi hektickým způsobem. Když nebyl v hospodě, kde mimo jiné hrál na akordeon, byl v posluchárně – studoval totiž dvě vysoké školy najednou. Bojoval za legalizaci marihuany, volný internet a proti správcům kolektivních autorských práv. Stal se prvním předsedou české Pirátské strany, která se stala jednou z nejúspěšnějších Pirátských stran na světě. Ale když skončil na antidepresivech, řekl si: “Dost.” Zklidnil se, rezignoval na předsednictví ve straně, přestal pít alkohol, začal posilovat a pod dozorem výživového poradce dokonce přibral na váze. Širokoúhlé Titulky

Detail tv pořadu: City Folk 2015

Tento pořad běžel v televizi ČT 2. Více informací viz odkaz výše nebo v tv programu.

Podobné pořady