Největší hity skupiny Marsyas tentokráte na pódiu klubu La Fabrica. Účinkují: Z. Michnová, O. Nejezchleba, J Vondráček, Michal Pavlíček, Michael Kocáb a Petr Kalandra Memory Band (Premiéra)
“Má sílu Anděl zkázy…” zve v úvodu koncertu Zuzana Michnová k surrealistickým představám v duchu Luise Buňuela. Ovšem publikum se veze spíše na vlně vzpomínek. Alespoň ta část, která pamatuje 70. a 80. léta. V tom období marasmu byli Zuzana Michnová se skupinou Marsyas jedni z mála, po jejichž koncertu se odcházelo “jako umytý”.
Čas trhnul oponou, ale v roce 2012 měla Zuzana Michnová po boku zase svoje spřízněné duše z Marsyas: Oskara Petra, Jiřího Vondráčka, “Olina” Nejezchlebu a dnes už k nim vlastně také patří revivalový Petr Kalandra Memory Band. Mezi pozvanými byli také Michal Pavlíček, který se Zuzanou Michnovou natočil album Rány, a Michael Kocáb, jenž u kláves odzpíval Obraz v písku.
Na pódiu v La Fabrice vytahovala Zuzana Michnová jeden skvost za druhým. Sáhla až do nejranějšího období Marsyas. Vždyť skladby Zmrzlinář, Na poslední chvíli nebo Marsyas a Apollón znají posluchači bezmála čtyři desítky let. Širokoúhlé

Detail tv pořadu: Zuzana Michnová a hosté

Tento pořad běžel v televizi ČT Art. Více informací viz odkaz výše nebo v tv programu.

Podobné pořady